amortyzatory do Octavii II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • hojz
    Classic
    • 2011
    • 5

    amortyzatory do Octavii II

    patrykL, no i po co dzwoniłeś po zapas... skoro tak się da: http://www.youtube.com/watch?v=E6gO6zwPJMA to i z jednym przebitym też można ;P


    W odpowiedzi na tytułowe pytanie - idziesz do jakiegoś Kasto-Prakti-Kerfura i kupujesz za 5,55 gumy do bagażu - sztuk jeden; otwierasz kufer, przypinasz koło do stosownego uchwytu na boku bagażnika, zamykasz kufer i... "będziesz Pan zadowolony" (ja mam takie właśnie mocowanie koła)
  • precho
    Classic
    • 2010
    • 21

    #2
    amortyzatory do Octavii II

    Witam wszystkich;
    potrzebuję kupić amortyzatory od Octavii 2 /2.0TDI kombi 2007r./przód+tył

    Jakiej firmy amortyzatory najlepiej zakupić /oczywiście z ceną w ramach rozsądku.../???

    Zna ktoś jakiś godny polecenia sklep we Wrocławiu lub najbliższej okolicy??

    z góry dzięki za pomoc!

    Komentarz

    • Ayu
      RS
      • 2009
      • 4154

      #3
      precho, przez rok na forum nie udało Ci się zajarzyć, że to nie ten dział do takich tematów i pewnie już ktoś wcześniej pytał o amorki :wink: : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=23825

      Komentarz

      • precho
        Classic
        • 2010
        • 21

        #4
        hotrain: Udało mi się zajarzyć bo pytanie głównie dotyczy polecenia sklepu..../firma jest dodatkowym pytaniem/

        Co do podesłanego linka dotyczy on OI nie OII a jako laikowi wydaje mi się iż jest różnica w amorkach między OI a OII - no chyba że się mylę :wink:

        Komentarz

        • Ayu
          RS
          • 2009
          • 4154

          #5
          precho,
          Zamieszczone przez precho
          Jakiej firmy amortyzatory najlepiej zakupić /oczywiście z ceną w ramach rozsądku.../???
          chyba, że źle czytam...
          Zamieszczone przez precho
          jest różnica w amorkach między OI a OII - no chyba że się mylę
          jest - mniej więcej taka sama jak w tarczach hamulcowych :wink:
          Rzecz w tym, że jakbyś zadał odpowiednio pytanie - szybciej uzyskałbyś odpowiedź, właśnie nawet w tamtym wątku. I cena w ramach rozsądku to też dyskusyjne bardzo, dla kogoś będzie to 200PLN za cześć, ktoś inny zapłaci 500...
          No nic - owocnych poszukiwań.
          BTW - rzetelne firmy produkujące amortyzatory to: "who knows for Skoda"; Billstein, KYB, Sachs, Monroe.

          Komentarz

          Pracuję...